Përkthim
EnglishAfrikaansShqipՀայերենಕನ್ನಡ
 Edit Translation
nga Transposh - translate your blog to 60+ languages

Infrastrukturë

LAJMET E FUNDIT

Compression Springs

  Në Super Springs, Ne jemi duke bërë burimet compression me gamë të teli 0.2 mm për 4.5 mm. Springs Compression mund të jetë cilindrike, konik, Fuçi apo kombinim i these.We kanë teknologjinë më të fundit CNC Pranvera coiling Machines për prodhimin e shpejtë se edhe me … Vazhdo leximin

Springs

Die Springs janë përdorur në Vdes përdorur në industri fletë metalike, derdhur plastike vdes, Makinat dhe disa aplikacione tjera industriale.   Die Springs janë përdorur, ku ngarkesa e lartë është e nevojshme që edhe me lartësi më pak të ngurta.   Ne kemi Die … Vazhdo leximin

Form SpringSprings formë

Super Springs është duke bërë burimet formë me shumë dizajne si kërkesë për konsumatorët. Ne kemi Pranvera makinat CNC formimin dhe Wire makina CNC Bending të kujdeset për të gjitha planet dhe ka aftësinë për të prodhuar mijëra e burimeve çdo … Vazhdo leximin

torsion springRrotullim Springs

Super Springs është prodhim Springs rrotullim me gamë të teli 0.2 mm për 3.0 mm. Springs rrotullim kundërshtojnë forcë torsional dhe janë përdorur në aplikacione të ndryshme industriale. Ne kemi CNC makinë rrotullim Springs që na ndihmuar në prodhimin e kroje të cilësisë. Angles … Vazhdo leximin

Prodhim Aftësitë:

 • CNC Machine Pranvera coiling (HTC Tajvan Bëni)
 • CNC Machine Pranvera formimin(HTC Tajvan Bëni)
 • CNC Machine Wire Bending(Nicemac Korea Make)
 • Automatike coiling Pranvera Machine(Bëni Benett Angli)
 • Pranvera rrotullim Automatik mbështjelljes Machine
 • Digital Testimi Load Machine
 • Machine Automatik Pranvera bluarje
 • Coiling Hand Machine
 • Power Press (Për këtë qëllim Pranvera Bending)
 • Press Hand (Për këtë qëllim Pranvera Bending)
 • Mulli banaku
 • Load Pranvera Testing Machine

Heat Treatment:

 • Lehtesirat inhouse ngrohjes trajtimit për kalitje qëllim pranverë.

Tool Room

 • Vegleri inhouse objektit që ndihmon në kosto dhe kursim kohe për Dies.
 • Surface Grinder
 • Torno
 • Frezë
 • Stërvitja Machine

Hapësirë

 • Lokalet vet prodhuese në përafërsisht 3000 metra katrore me fuqi të mjaftueshme, me hapësirë ​​optimale gatshëm për zgjerim.

Produktet