Përkthim
EnglishAfrikaansShqipՀայերենಕನ್ನಡ
 Edit Translation
nga Transposh - translation plugin for wordpress

Pranvera formë

LAJMET E FUNDIT

Compression Springs

  Në Super Springs, Ne jemi duke bërë burimet compression me gamë të teli 0.2 mm për 4.5 mm. Springs Compression mund të jetë cilindrike, konik, Fuçi apo kombinim i these.We kanë teknologjinë më të fundit CNC Pranvera coiling Machines për prodhimin e shpejtë se edhe me … Vazhdo leximin

Springs

Die Springs janë përdorur në Vdes përdorur në industri fletë metalike, derdhur plastike vdes, Makinat dhe disa aplikacione tjera industriale.   Die Springs janë përdorur, ku ngarkesa e lartë është e nevojshme që edhe me lartësi më pak të ngurta.   Ne kemi Die … Vazhdo leximin

Form SpringSprings formë

Super Springs është duke bërë burimet formë me shumë dizajne si kërkesë për konsumatorët. Ne kemi Pranvera makinat CNC formimin dhe Wire makina CNC Bending të kujdeset për të gjitha planet dhe ka aftësinë për të prodhuar mijëra e burimeve çdo … Vazhdo leximin

torsion springRrotullim Springs

Super Springs është prodhim Springs rrotullim me gamë të teli 0.2 mm për 3.0 mm. Springs rrotullim kundërshtojnë forcë torsional dhe janë përdorur në aplikacione të ndryshme industriale. Ne kemi CNC makinë rrotullim Springs që na ndihmuar në prodhimin e kroje të cilësisë. Angles … Vazhdo leximin

Pranvera formë

Springs formë të kryejnë të njëjtin funksion si burime të tjera, por nuk mund të ketë ndonjë mbështjellje, duke u mbështetur më shumë në një rreze të ndikojë për ruajtje e energjisë.Fundi Përdorimi: Vende Car

Springs formë të kryejnë të njëjtin funksion si burime të tjera, por nuk mund të ketë ndonjë mbështjellje, duke u mbështetur më shumë në një rreze të ndikojë për ruajtje e energjisë.Fundi Përdorimi: Komponentet Auto

Në Super Springs, Ne prodhimin Springs Formularin me forma të ndryshme dhe profile si për konsumatorët dizajn apo application.As treguar në foton më poshtë, janë burime disa forma që ne jemi të prodhimit
Fundi Përdorimi: Komponentet elektrike

Në Super Springs, Ne prodhimin Springs Formularin me forma të ndryshme dhe profile si për konsumatorët dizajn apo application.As treguar në foton më poshtë, janë burime disa forma që ne jemi të prodhimit
Fundi Përdorimi: Misc. Aplikime

Produktet