Përkthim
EnglishAfrikaansShqipՀայերենಕನ್ನಡ
 Edit Translation
nga Transposh - translate your blog to 60+ languages

Extension Springs

LAJMET E FUNDIT

Compression Springs

  Në Super Springs, Ne jemi duke bërë burimet compression me gamë të teli 0.2 mm për 4.5 mm. Springs Compression mund të jetë cilindrike, konik, Fuçi apo kombinim i these.We kanë teknologjinë më të fundit CNC Pranvera coiling Machines për prodhimin e shpejtë se edhe me … Vazhdo leximin

Springs

Die Springs janë përdorur në Vdes përdorur në industri fletë metalike, derdhur plastike vdes, Makinat dhe disa aplikacione tjera industriale.   Die Springs janë përdorur, ku ngarkesa e lartë është e nevojshme që edhe me lartësi më pak të ngurta.   Ne kemi Die … Vazhdo leximin

Form SpringSprings formë

Super Springs është duke bërë burimet formë me shumë dizajne si kërkesë për konsumatorët. Ne kemi Pranvera makinat CNC formimin dhe Wire makina CNC Bending të kujdeset për të gjitha planet dhe ka aftësinë për të prodhuar mijëra e burimeve çdo … Vazhdo leximin

torsion springRrotullim Springs

Super Springs është prodhim Springs rrotullim me gamë të teli 0.2 mm për 3.0 mm. Springs rrotullim kundërshtojnë forcë torsional dhe janë përdorur në aplikacione të ndryshme industriale. Ne kemi CNC makinë rrotullim Springs që na ndihmuar në prodhimin e kroje të cilësisë. Angles … Vazhdo leximin

Extension Springs

Kurdo që një pranverë Extension është tërhequr nga grepat e tij ose përfundon, ajo ushtron një forcë të kundërt dhe të përpiqet për të mbajtur pranverë në pozitë origjinal. Fundi Përdorimi: Makinë & Vende Traktor

sa herë që një pranverë është zgjeruar, ajo ushtron forcë të kundërt dhe tërheq përfundon në origjinal përdorimit të saj position.End: Komponentet Auto

Extension buron ka konfigurime të ndryshme në fund, Ajo mund të jetë grepa në fund të këmbëve, ose mund të jetë unazore përgjatë trupit pranverë në varësi të përdorimit applicationEnd: Komponentet elektrike

Pranverë Extension kërkon forcën minimale para se ndryshimi i zhvendosjes së pranverës dhe i njëjti është i njohur si tensioni fillestar.
Fundi Përdorimi: Komponentet elektrike

Produktet