Përkthim
EnglishAfrikaansShqipՀայերենಕನ್ನಡ
 Edit Translation
nga Transposh - google translate and bing translate plugin for wordpress

Pranvera Compression

LAJMET E FUNDIT

Compression Springs

  Në Super Springs, Ne jemi duke bërë burimet compression me gamë të teli 0.2 mm për 4.5 mm. Springs Compression mund të jetë cilindrike, konik, Fuçi apo kombinim i these.We kanë teknologjinë më të fundit CNC Pranvera coiling Machines për prodhimin e shpejtë se edhe me … Vazhdo leximin

Springs

Die Springs janë përdorur në Vdes përdorur në industri fletë metalike, derdhur plastike vdes, Makinat dhe disa aplikacione tjera industriale.   Die Springs janë përdorur, ku ngarkesa e lartë është e nevojshme që edhe me lartësi më pak të ngurta.   Ne kemi Die … Vazhdo leximin

Form SpringSprings formë

Super Springs është duke bërë burimet formë me shumë dizajne si kërkesë për konsumatorët. Ne kemi Pranvera makinat CNC formimin dhe Wire makina CNC Bending të kujdeset për të gjitha planet dhe ka aftësinë për të prodhuar mijëra e burimeve çdo … Vazhdo leximin

torsion springRrotullim Springs

Super Springs është prodhim Springs rrotullim me gamë të teli 0.2 mm për 3.0 mm. Springs rrotullim kundërshtojnë forcë torsional dhe janë përdorur në aplikacione të ndryshme industriale. Ne kemi CNC makinë rrotullim Springs që na ndihmuar në prodhimin e kroje të cilësisë. Angles … Vazhdo leximin

Pranvera Compression

Springs Compression janë hapur spirale kroje spiral që ofron rezistencën në një forcë të kompresionit e aplikuar Përdorimi axially.End: Consumer Electronics

Springs Compression mund të përdoret si një mbulesë mbrojtëse për tuba tuba për të parandaluar ato nga përdorimi damage.End: Komponentet Tube bakri

Compression burimet spiral janë përdorur për t'i bërë ballë forcave të aplikuar compression ose për të ruajtur të energjisë në një mënyrë shtytje. Fundi Përdorimi: Mbrojtjes & Industria Auto

Springs Compression janë përdorur gjerësisht në industrinë elektrike për çelsin, Sockets, MCBs, Kontraktorët elektrike dhe Përdorimi Switchgears.End: Switches elektrike

Springs Compression janë përdorur si një mbulesë mbrojtëse për Hoses gome për dy Përdorimit wheelersEnd: Kuvendet çorape

Springs Compression ose Springs spirale janë përdorur si një mbulesë mbrojtëse për Hoses gome për Earthmovers rënda. Këto të parandaluar dëmtimin apo prerë në Pipes.End Perdorimit Hose: Kuvendet çorape

Në Super Springs, Ne prodhimin Springs Compression me cilindrik,Konik, Konkav(Fuçi), Konveks ( Hourglass), apo kombinimet e ndryshme të përdorimit these.End: Filtrat e ajrit, Filtrat e naftës

Burimet Compression kanë konfigurimin më të zakonshme dhe më së shpeshti përdoren në automotive, hapësirës ajrore dhe konsumatorit aplikacionet.
Fundi Përdorimi: Aplikacione Industriale

Produktet