Përkthim
EnglishAfrikaansShqipՀայերենಕನ್ನಡ
 Edit Translation
nga Transposh - translation plugin for wordpress

LAJMET E FUNDIT

Compression Springs

  Në Super Springs, Ne jemi duke bërë burimet compression me gamë të teli 0.2 mm për 4.5 mm. Springs Compression mund të jetë cilindrike, konik, Fuçi apo kombinim i these.We kanë teknologjinë më të fundit CNC Pranvera coiling Machines për prodhimin e shpejtë se edhe me … Vazhdo leximin

Springs

Die Springs janë përdorur në Vdes përdorur në industri fletë metalike, derdhur plastike vdes, Makinat dhe disa aplikacione tjera industriale.   Die Springs janë përdorur, ku ngarkesa e lartë është e nevojshme që edhe me lartësi më pak të ngurta.   Ne kemi Die … Vazhdo leximin

Form SpringSprings formë

Super Springs është duke bërë burimet formë me shumë dizajne si kërkesë për konsumatorët. Ne kemi Pranvera makinat CNC formimin dhe Wire makina CNC Bending të kujdeset për të gjitha planet dhe ka aftësinë për të prodhuar mijëra e burimeve çdo … Vazhdo leximin

torsion springRrotullim Springs

Super Springs është prodhim Springs rrotullim me gamë të teli 0.2 mm për 3.0 mm. Springs rrotullim kundërshtojnë forcë torsional dhe janë përdorur në aplikacione të ndryshme industriale. Ne kemi CNC makinë rrotullim Springs që na ndihmuar në prodhimin e kroje të cilësisë. Angles … Vazhdo leximin

MIRË SE VINI NË SUPER Springs

Super Springs është një prodhuesi kryesor i burimeve compression, Rrotullim Springs, Springs formë, Extension Springs, Springs spirale për më shumë 25 vjet.

 

Në Super Springs Faridabad, Ne jemi prodhim Springs duke perdoruremailin e fundit CNC Machine Pranvera Pranvera coiling dhe CNC Machine rrotullim coiling.

 

Ne jemi Prodhim Springs Compression [Cilindrik, Konik, Konkav(Fuçi), Konveks (Hourglass), apo kombinimet e ndryshme të këtyre], Rrotullim kroje,Springs formë, Springs Extension për aplikime të ndryshme industriale.

 

Ne kemi inxhinierë të kualifikuar që ndihmojnë në ruajtjen e cilësisë Produktit.
Ekipi Pranvera ka aftësinë për të prodhuar Springs dhe forma Wire (Ngjeshje,
Zgjerim, dhe rrotullim) nga 0.10 me diametër 7.00mm teli.

 

Me kombinimin e pajisjeve CNC dhe Mekanike, Ne mund të prodhojë nga një
Pjesë të Miliona.

 

Produktet